תאונות דרכים

תאונות דרכים

תאונות דרכים

תאונת דרכים הינה אירוע קשה וטראומטי לכל הצדדים המעורבים בה. באם נקלעתם לתאונת דרכים, בין אם באשמתכם או לא, כדאי מאוד שתתייעצו ותעזרו בעו"ד המתמחה בתחום. לעו"ד נטליה לוסקין ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות דרכים, בין אם הנזק שנגרם להם הוא נזק גוף ובין אם מדובר בנזק לרכב.

כיום, ההגדרה של תאונת דרכים עלולה להיות מעט מבלבלת. תאונת דרכים מוכרת ככזו במגוון רחב של מקרים ואינה מצומצמת רק למקרים בהם ארעה תאונת דרכים במהלך נסיעה ברכב. לדוגמא: גם החלקה בעת יציאה מהרכב עשויה להיות מוכרת כתאונת דרכים לכל דבר ועניין. עו"ד לוסקין, המתמחה בתחום, תוכל לעזור להבהיר את העניין, ותדע לטפל בכל מקרה שתואם להגדרה הנוכחית של 'תאונת דרכים' על הצד הטוב ביותר עבור הלקוח.

קיימים סוגים שונים של תאונות דרכים, כגון תאונות דרכים בהן מעורב הולך רגל, תאונות דרכים קטלניות עם הרוגים, תאונות דרכים עם טרקטורון, קטנוע או אופנוע, תאונות דרכים עם משאית, אוטובוס או אפילו רכבת ותאונות דרכים של "פגע וברח". עו"ד לוסקין, בעלת ניסיון רב בכל אחד מהמקרים הללו ותוכל לסייע לאורך כל תהליך התביעה לפיצוי.

חשוב לציין כי פיצוי בעבור נזק שנגרם כתוצאה מתאונת דרכים אינו תלוי ואינו קשור בגורם האשם בתאונה. כלומר, גם במידה ואתם האחראים לתאונת הדרכים, אין באשמה זו היכולת לגרוע מסכום הפיצוי בעבור הנזק שנגרם לכם. חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים נחקק במטרה להגן ולסייע לאדם הנפגע בתאונת דרכים, כאשר העיקרון העומד מאחורי חוק זה הוא מתן פיצוי כספי מהיר לאדם הסובל מנזק פיזי עקב תאונת דרכים. החוק גם מציין כי יש חובה בפוליסת ביטוח בנהיגה על רכב מנועי, או בשפת העם ביטוח חובה, וכן ביטוח צד שלישי.
מעבר לכך, הוקמה "קרנית", שהיא תאגיד ציבורי, שאליו מופרש חלק מפרמיית הביטוח. התאגיד מסייע במצבים בהם אין צד שניתן לדרוש ממנו את הפיצוי הכספי בגין הנזק שנגרם למעורבים בתאונת דרכים, כמו במקרי תאונות "פגע וברח", תאונות בהם הנהג נהג ללא רישיון, תאונות עם רכב גנוב ותאונות בהן קיימת כשל ביטוחי, כלומר, אין ביטוח כחוק עקב אי תשלום פרמיה או עקב ביטוח בחברת ביטוח שנמצאת בתהליכי פירוק. עו"ד לוסקין, שמכירה היטב את המערכת, תסייע לכם לקבל את הפיצוי המגיע לכם, מכל צד שהוא – הצד הפוגע, חברות הביטוח או קרנית, באופן המהיר ביותר ותמקסם עבורכם את גובה הפיצוי.

בנוסף, ועד לקבלת הפיצוי המלא, תדאג עבורכם עו"ד לוסקין לתשלום תכוף, אשר הוא תשלום ביניים הניתן לנפגע תאונת דרכים מחברת הביטוח בגין הוצאות רפואיות, שירותי סיעוד וכמובן הפסד השתכרות עבור התקופה בה הנפגע אינו יכול לעבוד ולכלכל את עצמו ואת משפחתו.

משה לוי 11, (בניין UMI- משרד 521), ראשל”צ