ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

תביעות כנגד חברות הביטוח עלולות להיות קשות ואף מתישות, פעמים רבות חברות הביטוח יערימו קשיים ויבטלו את זכאותכם לתבוע את הביטוח. לכן, לפני הגשת תביעה לחברת הביטוח כדאי מאוד להיוועץ בעו"ד שמבין היטב את רזי התחום ויוכל לעבור עבורכם את ההליך המורכב בצורה מקצועית ומסודרת, עד הרגע שבו תקבלו את המגיע לכם. עו"ד לוסקין בעלת ניסיון עתיר שנים בהתמודדות איתנה מול חברות הביטוח השונות.

 

ביטוח חיים
תביעת ביטוח חיים תתבצע לאחר פטירת המבוטח, במידה ועמד בתנאי הפוליסה. אדם שרוכש בעודו בחיים ביטוח חיים מעגן לאחר פטירתו סכום כספי אותו תשלם חברת הביטוח לאדם ספציפי שיבחר המבוטח. במידה ואתם זכאים לקבל כספים מביטוח חיים של אדם אהוב שנפטר, עו"ד לוסקין תסייע לכם ברגעים הקשים ותפנה עבורכם לחברת הביטוח בכדי שתקבלו את סכום הכסף המגיע לכם.

 

ביטוח בריאות
במציאות של ימינו, ישנם לא מעט טיפולים ותרופות שאינם נכללים בסל הבריאות. לכן רבים בוחרים לבטח את עצמם ואת בני משפחתם בביטוח בריאות שמעניק להם כיסוי רפואי מורחב. גם בתביעות של ביטוח בריאות חברות הביטוח לא מקלות ראש, אחרי הכל, הליכים רפואיים הם תהליכים יקרים על פי רוב, והן עלולות להערים קשיים. עו"ד לוסקין תעמוד לצדכם ותלווה אתכם לאורך הדרך, היא תתמודד עם חברות הביטוח ותסיר מעליכם דאגות, בכדי שאתם תוכלו להתמקד בהחלמה מלאה.

 

אובדן כושר עבודה
פעמים רבות לאחר תאונה מסוימת או מקרה של רשלנות רפואית, אדם יכול למצוא את עצמו ללא יכולת לכלכל את עצמו או את משפחתו, כלומר הוא איבד את כושר העבודה באופן זמני או לצמיתות. ישנם 3 מקרים של אובדן כושר עבודה – אובדן כושר עבודה מלא, צמצום השכר באופן משמעותי או אבדן היכולת לעבוד בעבודה התואמת את ההשכלה והמקצוע של הפרט. אם נקלעתם לאחד מהמצבים הללו, עו"ד לוסקין, תוכל לסייע לכם לתבוע את חברת הביטוח בכדי שתוכלו להמשיך ולפרנס את עצמכם ואת היקרים לכם ולמזער את הקושי.

 

נכות, סיעוד ומחלות קשות
מצבי נכות, סיעוד ומחלות קשות הם מצבים בהם זקוק האדם לעזרה שוטפת במהלך שעות היום. מעבר לעזרה הפיזית מבוטחים זכאים לתבוע תשלומי קצבאות או תשלומים חד פעמיים (בהתאם לפוליסה) בכדי שיוכלו להמשיך לחיות את חייהם בכבוד ולנהל אורח חיים תקין ככל הניתן. לשם כך, תעמוד לצדכם עו"ד לוסקין שתסייע לכם בהתמודדות המתישה מול חברות הביטוח או לחילופין המוסד לביטוח לאומי, ותדאג שתקבלו את כל המגיע לכם בהקדם האפשרי.

משה לוי 11, (בניין UMI- משרד 521), ראשל”צ