נזקי גוף ורכוש

נזקי גוף ורכוש

נזקי גוף ורכוש

נזקי גוף

אדם שחווה פגיעה פיזית או נפשית עקב רשלנות או תאונה כלשהי למעשה חווה נזק גופני. בדרך כלל, אם הפגיעה חמורה דיה, ישנה עילה להגשת תביעה. אולם תחום נזקי גוף מורכב, ובכדי להתמודד כהלכה עם תביעת נזקי גוף יש חשיבות עצומה לבחירת עורך הדין ולניסיון שהוא מביא איתו בתחום. עו"ד נטליה לוסקין מתמחה בתחום הנזיקין ובתחום נזקי גוף בפרט, בעלת ניסיון רב בתחום, פועלת בשיתוף פעולה עם מומחים מתחום הרפואה ותדע בדיוק כיצד כדאי לנהל את תהליך הגשת התביעה. חשוב לזכור כי תביעות נזקי גוף יכולות להיות מול חברות ביטוח, מול רשויות המדינה, מול המוסד לביטוח לאומי ועוד.

 

תאונות תלמידים
כל תלמיד במערכת החינוך בארץ מבוטח בפוליסת ביטוח תאונות במשך 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה, גם אם נפצע שלא בתחומי ביה"ס או במסגרת חינוכית מסוימת. משמעות הדבר היא שגם אם התרחשה תאונה מעבר לשעות הלימודים ומחוץ לשטחי בית הספר קיימת האפשרות לתבוע את חברת הביטוח שמבטחת אותו בפוליסת תאונות תלמידים אישיות. חשוב לדעת כי ביטוח זה אינו מכסה פגיעה עקב תאונת דרכים, פיגוע איבה או תאונת עבודה, הנמצאת תחת תחום אחריותו של המוסד לביטוח לאומי. עו"ד לוסקין מתמחה בתחום וניהול תביעות של תאונות תלמידים אל מול חברות הביטוח. עו"ד לוסקין ידועה בנחישותה ובעמידה לצד הלקוח לאורך כל הדרך, ארוכה ככל שתהיה.

 

תביעות נגד רשויות ועיריות
חלק מתפקידי הרשויות המקומיות והעיריות הוא לוודא כי אין כשלי בטיחות במרחבים הציבוריים ובמידה ודווח על כשל בטיחותי כזה או אחר עליה לטפל בו בהקדם בכדי למנוע פגיעה של אזרחים. ישנם מקרים רבים של רשלנות מצד הרשויות או העיריות: כגון סדקים בכבישים, מדרכות שבורות, בורות חשופים ועוד. במידה ורשלנות זו גרמה לנפילה או החלקה של אזרח בשטח הציבורי, ובעקבות כך נגרם לו נזק פיזי, הוא זכאי לתבוע את הרשות המקומית בתביעת נזיקין. גובה הפיצויים ייקבע על ידי שופט בהתאם לנזק שנגרם. עו"ד לוסקין, המתמחה בתביעות נזיקין, תוכל לעזור לכם לעמוד איתנים או מול הרשות המקומית או מי מטעמה, ותסייע לכם לקבל את הפיצוי הראוי והמגיע לכם.

 

תביעות נגד נשיכות כלב
נשיכה או תקיפה של כלב עלולה להיות חוויה טראומטית מעבר לנזק הפיזי שעלול להיגרם. רבים אינם יודעים זאת, אך במידה וננשכתם על ידי כלב במקום פרטי או במקום ציבורי, האחריות המלאה נופלת על בעליו של הכלב. במידה ונגרם נזק פיזי או נפשי לנפגע, הוא זכאי לתבוע את בעל הכלב הנושך בסכום פיצויים. עו"ד נטליה ליוותה לקוחות רבים שעברו חוויה לא נעימה עם כלבים, עד לשלב קבלת הפיצוי הראוי.

 

 

נזקי רכוש

נזקי רכוש יכולים להיגרם כתוצאה משריפה, רטיבות, אסון טבע, נזק שנגרם מפריצה, ליקויי בניה ועוד שנגרמים בבית, בעסק או ברכב. ברוב המקרים הנזק ייגרם כתוצאה מרשלנות או אשמה של צד שלישי. במקרים של נזקי רכוש קיימת האפשרות של תביעה – של חברת ביטוח או צד שלישי, אך בכדי שהתביעה תצלח ותוכלו לקבל את הפיצוי המגיע לכם, רצוי להתייעץ תחילה עם עו"ד המתמחה בתחום. עו"ד נטלי לוסקין בעלת ניסיון רב בתיקים העוסקים בנזקי רכוש ויודעת כיצד להתנהל נכון מול חברות הביטוח, בכדי שתקבלו את התשלום המגיע לכם בהקדם האפשרי וללא טרחה מיותרת.

חשוב לזכור כי גובה סכום הפיצויים ייקבע לפי אומדן הנזק. הערכת גובה הנזק צריכה להתבצע על ידי שמאי מוסמך, אשר בהתאם להערכתו תדע עו"ד לוסקין לנהל את התביעה על הצד הטוב ביותר.

 

נזקי רטיבות
ישנם מקרים רבים בהם לאחר גילוי נזקי הרטיבות כמו עובש, או חול רטוב מתחת לריצוף וכו' עקב הצפה, נזילה או דליפה, ולאחר פניה לחברת הביטוח תיתקלו בקושי מצד חברת הביטוח, טרטור בהמצאת מסמכים ואישורים שונים ואף תיתקלו בסירוב לשלם בעבור הנזק. לכן, חשוב מאוד שהפניה לחברת הביטוח תעשה על ידי עורך דין נזקי רכוש שמבין את רזי התחום היטב. עו"ד לוסקין ניהלה עשרות פניות לחברות הביטוח בנזקי רטיבות, תעמוד איתן לצדכם ולא תאפשר לחברת הביטוח להתחמק מהתשלום המגיע לכם.

במקרים מסוימים, הנזק נגרם מנזילה או דליפה בדירה סמוכה אליכם. רבים אינם יודעים כי הם זכאים לתבוע צד שלישי, כלומר את השכנים, במידה וחברת הביטוח מסרבת לשלם. עו"ד לוסקין תנהל עבורכם את כל תהליך התביעה, עד לקבלת הפיצוי.

 

נזקי רכב ופח
על נזקי רכוש רכב ופח חלים דיני הנזיקין. תהליך קבלת הפיצוח עבור נזק רכב ופח עלול להיות ארוך ולא פשוט. תחילה, יש להוכיח כי הנהג הפוגע אחראי על הנזק, על התאונה וכי הוא הפר את חובתו החוקית לזהירות בכביש, למשל, כניסה ללא מתן זכות קדימה, אי שמירת מרחק מספיק, נהיגה מעל המהירות המותרת, אי ציות לתמרור עצור וכד'. לאחר מכן יש להוכיח מה הנזק שנגרם ואת גובהו בעזרת שמאי מומחה ולבסוף תוכלו לקבל פיצוי כספי. עו"ד לוסקין תעזור לכם לאורך כל התהליך ותלווה אתכם עד לקבלת הפיצוי ותיקון הנזק.

 

משה לוי 11, (בניין UMI- משרד 521), ראשל”צ